Се продава куќа во с. Лавци - Битола
1 €
01.02.2023 00:03

Битола / Битола

Број на соби:

8

Квадратура:

167 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

203 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

с. Лавци

Ќуќата е со поврзана струја, вода и канализација и има отворен поглед кон Битола. Распоредот е со дневна, спална, детска соба и бања на двата спрата посебно и со одделен влез така што можат да се сместат и две фамилии. Таванот е со плоча и може да се користи како голема просторија или да се пренамени во трет поткровен кат. Има гаража на приземје и помошен објект во дворот.
За информации и цена барајте на 079 353 333.
Дијана

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dijana
Потврден огласувач
78229469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам