1 / 7
Daihatsu Terios 1.3 Ates Plin 4x4 Off Road
4.300 €
Цената е фиксна
03.08.2022 19:46

Велес / Велес

Марка:

Daihatsu

Модел:

Terios

Година:

2004

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Daihatsu Terios 1.3 Atestiran Plin Lovato
Motor so Lance
Servo Volan
Smeneto Ulje Filter
Pk Kais so Rolki
Lamela
Nagibni
Tehnicki ispraven
Kramponki Gumi
Zadnite se Novi so 500Km
Dzipot e Odlicen za na teren
Pali vozi
Dva kluca
Ne uvezuvan
Led Svetla
10 litri Gracka, 13 litri na Teren
Ne se Brzam ne mi e hitno
Se prodava samo za Meraklii
4300 evra Fiksna
Koki 070-975-291
070-975-291

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

niko
Потврден огласувач
070970000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам