1 / 4
Audi A4 Cabrio
3.500 €
15.07.2022 13:09

Гостивар / Гостивар

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

127 kw / 173 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

☆Motor: 2.4 v6
☆menjaç: manual .
☆felni: 18 letni,16 zimski .
☆Xenon fabricno .
☆Park senzori.
☆Elektricni retrivizori, Elektricni stakla , Elektricen krov.
☆Bluetooth Radio .
☆Greaci na sediste .
☆Dodatno oprema:Sport filter vo org kutija, iridijum sfekici,2 sportski izduvi
☆Nema plin.
☆Potrosna 10l na 100 km .
☆Reg od denot koga ke zemate.
☆Cenata e fiksna bez zameni
078 368 000

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

E MOBiLE
Потврден огласувач
078368000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам