1 / 9
CITROEN JUMPER 2.2 multijet 120 ks.2008 god
6.999 €
27.06.2022 08:16

Делчево / Делчево

Марка:

Citroen

Модел:

Jumper

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

CITROEN JUMPER 2.2 multijet 120 ks.2008 god. So mnogu oprema I mnogu socuvano. Kombeto e uvezeno I se plateni site davacki do registracija. Cenata e so vklucen DDV so moznost za povratok.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам