1 / 6
Opel Combo 1.4i
5.700 €
27.06.2022 08:40

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Opel

Модел:

Combo

Година:

2013

Гориво:

Бензин

Километри:

85000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel Combo 1.4i
- 2013g.
- 70kW,
- 90.000km.
- 675кг. носивост.
Возилото е во перфектна состојба.
Увезено е од Швајцарија и платени му се сите давачки до регистрација.
Цената е без вклучен ДДВ.
Имаме на залиха повеќе од 100возила.
Повеќе инфо на 072/225-477

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ruse Komerc
Потврден огласувач
072/225-477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам