1 / 6
Fiat Scudo 1.6HDI
5.200 €
27.06.2022 08:47

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Fiat

Модел:

Scudo

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Fiat Scudo 1.6HDI
- 2009g.
- 66kW,
- 289.000km.
- 1125кг. носивост.
Возилото има клима и е во перфектна состојба.
Увезено е од Холандија и платени му се сите давачки до регистрација.
Цената е без вклучен ДДВ.
Имаме на залиха повеќе од 100возила.
Повеќе инфо на 072/225-477

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ruse Komerc
Потврден огласувач
072/225-477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам