1 / 12
44 Villa - апартмани во центарот на Охрид, сопствен паркинг
25 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
04.07.2022 10:45

Охрид / Охрид

Специјални цени - Во тивка, пријатна и мирна околина, 44 ВИЛА е лоцирана на само 7 минути пешки од Охридското пристаниште. Располага со 4 спрата/4 пространи апартмани, секој со сопствено купатило, WiFi, телевизор со кабловска телевизија и сопствен паркинг. Ве очекуваме 078 33 43 73

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од: Претпријатие

44 Villa Ohrid
Потврден огласувач
078 33 43 73
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам