1 / 6
MacBook Air 2020 M1 Apple Silicon
48.000 МКД
11.08.2022 11:49

Карпош / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Се продава MacBook Air M1 Apple Silicon купен во 2021, користен за канцелариска работа.

Моменталната цена на лаптопот во iStyle (каде што е купен) изнесува 73,290 MKD (и го нема на залиха).

Повеќе информации за производот:
https://istyle.mk/macbook-air-retina-m1-256gb-space-gray.html

Доаѓа со оригиналната кутија и полнач.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
070276979
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам