1 / 8
Opel astra
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.06.2022 08:12

Неготино / Неготино

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

1999

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Opel astra klima ured
076 927 877

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kiko
Потврден огласувач
075969973
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам