1 / 1
Rusenje i Krsenje SUT
1 €
Цената е фиксна
21.01.2023 09:04

Скопје Центар / Скопје

Рушење Ѕидови,Отварање отвори Кршење Плочки, Фрлање Шут isto taka rabotime i so Bager i Kiper .

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Се продава од:

Sulo
Потврден огласувач
070719909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам