1 / 4
Фрижидер за одржување
12.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.06.2022 11:45

Охрид / Охрид

Се продава фрижидер за одржување на пијалоци или за секакви други производи!фрижидерот е во многу добра состојба,лади и функционира одлично!може да се види и проба во секое време!!тел за контакт 076-423-063

Категорија: Останато

Се продава од:

Taнас
Потврден огласувач
076243063
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам