1 / 1
Plac za solarni paneli
22 €
27.06.2022 12:03

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

18000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Gevgelija
Se prodava Gradezno zemjiste - E2, so plateni komunalii i odobrenie za gradenje za 1.00 MW
so povrsina od 18.000 m2 so moznost za dooformuvanje na plus drzavno zemjiste.
Cena 22 evra po m2 so moznost za dogovor.
Za site podetalni informacii na 078442933 Mitkovski Nikolco

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078442933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам