1 / 12
Daewoo Espero Od Prv Gazda
1 €
02.07.2022 12:57

Струга / Струга

Марка:

Daewoo

Модел:

Espero

Година:

1997

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Prv gazda god 97 atestiran plinski ured servisiran cena po dogovor koga kese vidi kolata İ karoseriski zdrava.
So orginal pominati km

Javete se na ovoj broj Tel 070 331 839

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

redzo
Потврден огласувач
070526132
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам