1 / 3
Се продава трактор ZETOR 10540 | traktor
10.000 €
Цената е фиксна
12.07.2022 16:48

Свети Николе / Свети Николе

Се продава трактор ZETOR 10540 со приколица ZMAJ и плуг тробразден ZETOR.

105 коњски сили

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Ranch T
Потврден огласувач
070657843
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам