1 / 7
Ford Transit patnicko 8 +1 2010 klima webasto
1 €
23.09.2022 18:10

Велес / Велес

Se prodava Ford Transit 2.2 6 brzini 8+1 patnicko 2010 godina oprema klima webasto
Novi navlazi na site sedisti za poveke inf
070 315 904

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

I☎️☎️
Потврден огласувач
070315904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам