1 / 9
TOUAREG 5.0 v10 tdi
5.999 €
Цената е фиксна
27.06.2022 13:23

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touareg

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

230 kw / 313 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Touareg 5.0 tdi v10 ful oprema nema sto nema so garancia 5999e bez zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам