Casovi kondiciono gradsko vozenje
500 МКД
27.06.2022 14:16

Автокоманда / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Давам часови возење на лица со возачка дозвола б кат. кои не се сигурни во своето знаење. Вршам услуга возење на лица кои не се способни да управуваат со свој автомобил

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Gusztáv
Потврден огласувач
070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам