1 / 4
Citroen c4 1.6 HDI
3.500 €
30.06.2022 09:26

Прилеп / Прилеп

Марка:

Citroen

Модел:

C4

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Elektrika na site stakla,
Elektrika na retrovizori,
Servo volan,
Bord kompjuter,
Parking senzori,
Centralno zaklucuvanje,
Klimatronik,
Bez nikakvi zabeleski vo top sostojba
Za poveke info na telefon 071 32 32 13

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
071323213
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам