1 / 11
AUDI Q3 2.0 TDI 110 KW 2016 Godina
18.800 €
05.08.2022 16:10

Штип / Штип

Марка:

Audi

Модел:

Q 3

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Cena : 18.800€
AUDI Q3 2.0 TDI 110 KW 2016 Godina
MARKA: AUDI
MODEL: Q3 2.0 TDI
PROIZVEDENO: 2016 GODINA
ZAFATNINA: 1.968 SM3
POMINATO: 152.000 KM
SILA NA MOTOR: 110 KW - 150 HP
МENUVAC: RACEN
GORIVO: DIZEL
⬇️
KLIMATRONIK - 2 ZONSKI
START STOP – HILL ASSIST - AUTO HOLD
TEMPOMAT - AMBIENT LIGHTING
GREACI NA SEDISTA - LED SVETLA
KOMANDI NA VOLAN – NAVIGACIJA
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA💰
UVEZENO OD DANSKA 🇩🇰
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
BEZ ZAMENI !!!
📲 IGOR 070-722-077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам