1 / 6
Нов компјутер сеуште под гаранција
По Договор
22.07.2022 13:12

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

AMD Ryzen 7

Тип на хaрд диск:

SSD

Се продава десктоп компјутер сеуште под гаранција, користен само неколку месеци. Сите информации на 071 213 849

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

studiojga.julija@gmail.com
Потврден огласувач
38971213849
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам