Kupuvam stan vo Negotino da ne e postar od 2015
50.000 €
27.06.2022 15:58

Неготино / Неготино

Број на соби:

3,5

Квадратура:

75 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Kupuvam stan vo Negotino da ne e postar od 2015
00491716180844 / Bobi

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Bobs
Потврден огласувач
00491716180844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам