1 / 10
CUBE REACTİON 2021
84.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.01.2023 00:48

Штип / Штип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

20 "

CUBE REACTION 2021
Size: L-20"
Fork: X-Fusion RC 32 Travel 130mm with preload and lockout
Brakes: Magura Mt5 Front 4 Pistons Rear 2 Pistons
Rotors: Magura 203/180
Shifter: Sram SX - Eagle
Drivetrain: Sram SX - Eagle 1x12
Saddle: Venec
Droper Post: Cube
Handlebar: New Men 760mm
Stem: New Men
Grips: Cube
Front Tire: Maxxis Assegai 29x2.50 TUBELESS
Rear Tire: Maxxis Minion DHR II 29x2.40 TUBELESS
Velosipedot e kako NOV kupen pred 8 meseci seuste pod Garancija
CENA: 1500 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Emil
Потврден огласувач
071365274
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам