1 / 5
Kenwood CD/FM/AUX 4x50w-Made in Indonesia
1.999 МКД
31.07.2022 17:07

Штип / Штип

Originalen FM/AUX/CD Pleer za kola so izlezi 4 x 50w, vo komletno ispravna sostojba- so kristalno kvaliteten zvuk.
Moze da se proba i proveri na lice mesto.

Po Kargo ne dostavuvam

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Се продава од:

𝕊𝕆ℕ𝕐
Потврден огласувач
Kontakt samo na Viber 075978954
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам