1 / 1
PRODAVAM STAN NISKO PRIZEMJE SO MALCE DVOR
1.000 €
13.08.2022 16:54

Чаир / Скопје

Број на соби:

4,5

Квадратура:

65 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Година на градба:

2020

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

PRODAVAM STAN NISKO PRIZEMJE SO MALCE DVOR

STANOT E KOMPLET SO MEBEL
KUINA NOVA SO SITE ELEMENTI VGRADENI - KUINATA BEZ ELEMENTI 6000 iljadi eu kostase
go dobivate GRATIS nova komplet so Elementite
Furna vgradena plocki frizider Masina za sadovi
masina za alista
STANOT E NOV KOMPLET
BLIND VRATI
PROZORCI NOVI
ROLETNI


ZA POVEKE INFOO ▶️070889110◀️

1000 m2 Euro

NORMALNO IMA PROSTOR
ZA DOGOVOOR DOKOLKU VI SE DOPADNE STANOT IMA POPUST NA KFADRATOT
IMA CIST IMOTEN LIST 🏡

Категорија: Недвижности / Станови

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам