1 / 4
Germanski komplet teget trenerki br.L/XL %%popust%%
1.000 МКД
Цената е фиксна
28.07.2022 19:24

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Тренерки

Големина:

XL

Боја:

Темно сина

Kako NOVI germanski komplet trenerki teget boja
Broj L/XL predobar materijal i model
Kvalitetni udobni preubavi
Cena 2000
Namaleni 1200
Debes samo 1000

Vikend cena 1000

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanski brend crni pantaloni br.M org.ZARA MAN %%%

900 МКД

Germanski brend maska jakna/jakni br.M,L,XL %%%

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам