1 / 1
Iphone iphone 6
6.000 МКД
27.06.2022 18:05

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone

Боја:

White

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Se prodava iphone 6 odlicno zacuvan bez grepka 64 gb memorija Bela boja cena 5000 den.So nego odi polnac futrola i dupla staklo na ekran info 078 429 000

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078429000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам