1 / 1
Dusek masazer nov
1 €
27.06.2022 18:07

Кавадарци / Кавадарци

Se prodava dusek masazer nov ne koristen.Dusekot se postavuva na poveke nacini I dosta efikasen za otstranuvanuvanje na bolki vo teloto . INFO 078 429 000

Категорија: Останато

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078429000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам