1 / 4
Se izdava garsonjera kisela voda
9.000 МКД
Денес 17:42

Чаир / Скопје

Број на соби:

1

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Gorgi Dimitrov br 17

Se izdava garsonjera kisela voda pozadi ekonomsko

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

boban
Потврден огласувач
075480166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам