1 / 5
TGB 525
3.100 €
Цената не е фиксна
27.06.2022 21:20

Струга / Струга

Марка:

TGB

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2006

Модел:

Atv 525

Километри:

5000

Motorot e kako na slikite, pali vozi, bez dokumenti

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Kaplanoskiomer@gmail.com
Потврден огласувач
077697897
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам