1 / 12
NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 105KS
По Договор
07.11.2022 09:51

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Nissan

Модел:

Qashqai

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

76 kw / 103 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 105KS
-GODINA NA PROIZVODSTVO:(2009)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMATRONIC;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-KOMANDI NA VOLAN;
-BORD KOMPJUTER;
-CD PLAYER;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORITE;
-CENTRALNO ZAKLCUVANJE;
-DVA KLUCA;
-METALIK BOJA;
-NOVI GUMI;
-ALUMINIUMSKI BANDAZI;
-HALOGENKI;
-6 STEPEN MENUVAC;
-MALA POTROSUVACKA;
-SERVISNA KNISKA;
-VOZILOTO E UVOZ OD ITALIJA;
-----P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A------
------I N F O:(071/252-444)--------

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

DIZO TRANSPORT
Потврден огласувач
071252444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам