1 / 8
Mercedes ml 270cdi 170ks 2002god automatic
4.500 €
30.07.2022 10:27

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 270

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Registriran uste 6 meseci.
Klima ispravna 4 novi gumi
Servisiran za narednite 15.000km
Perfektna sostojba
Mozna e i zamena. Inf. 070318110

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

-----
Потврден огласувач
070318110
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам