1 / 3
Se prodava krevetce so fioki i dusek
1.000 МКД
22.05.2023 11:26

Прилеп / Прилеп

Dimenzii:
Sirina/visina/dolzina: 68/90/125 cm
Dimenzii na dusek: 118/58 cm

Ednata strana se spusta.
Po KARGO NE prakam!

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
078231626
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам