1 / 4
Noken vizir
100 €
Цената е фиксна
13.07.2022 10:51

Битола / Битола

Noken vizir
odlicen za nokno gledanje
za lov nabljuduvanje
ima opcija da snima i slika
Gleda noke 250 metri i poveke bel den praj so ir zraci ne e kineski donesen e od germanija

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
075320494
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам