1 / 10
Alfa romeo 147 1.9jtdm 150ks 2005god
2.800 €
27.09.2022 19:37

Велес / Велес

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 147

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mozna zamena do taa cena
Alfa 147 1.9jtdm 150ks 2005god krajot
Reg do 7m. 2023god
Full oprema klimatronik raboti tempomat kom na volan. elek na site stakla. ates na folii pisani vo soobrakajna i dr zacuvana ekstra pali vozi mala potrosuvacka na gorivo
Cena 2850e

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Stole
Потврден огласувач
078-265-168
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам