Prodavam plac vo Nikolik
15 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.06.2022 22:55

Дојран / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Za poveke informacii javete se na tel br.077 528 965...
Cenata ne e fiksna postoi prostor za dogovor.
ТКП бр.325

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ratka
Потврден огласувач
077528965
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам