1 / 10
ORBEA Rallon X10 Full Suspension
1.990 €
22.09.2022 18:35

Штип / Штип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

18 "

ORBEA RALLON X10 full suspension size-M.2018g
- Preden amortizer "Fox 34 Float FIT4 3-position Kashima 160mm
- Zaden amortizer "Fox Float X DPS EVOL Kashima160mm
- Shifter "Shimano XTR
- Crankaset "Chimano Deore XT - Chifters "Shimano Deore XT
- Cassette "Shimano XT M8000 11-42
- Brakes "Shimano XT
- Rotors "Shimano XT 180/180 Ice technology
- Rims "DT-Swiss SPline E-1900 (27.5")
- Tires "MAXXIS Minion 27.5×2.4
- Sadle "droper RaceFace Turbine leather
- Handlebar "Renthal Fatbar m133 Carbon
- Stem "Renthal
- Grips "DMR - Pedals "DMR - Frame material "Aluminum
- mn.malku vozen bike kako nov vo exstra stanje..

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

josip
Потврден огласувач
070506354
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам