Prodavam plac vo Nikolik
17 €
28.06.2022 10:27

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

1900 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam plac vo Nikolik.
Za poveke informacii na tel. Br. 077 528 965...
Cenata ne e fiksna postoi prostor za dogovor.
ТКП бр.728

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ratka
Потврден огласувач
077528965
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам