1 / 4
Motori
256 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.06.2022 00:45

Струга / Струга

Марка:

Suzuki

Вид:

Скутер

Година:

2000

Модел:

125

Километри:

20000

Vo dobra sostojba.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Dzenit
Потврден огласувач
76557557
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам