Kupuvam Stranski Golf 4 Passat b5-5.5 Audi
800 €
Цената е фиксна
16.08.2022 11:40

Велес / Велес

Baram da kupam vozilo vw audi
Golf 4
Passat b5 b5.5
Audi a4 b6
Za delovi so stranski tablici
070 975 291
070 975 291

Категорија: Моторни Возила / Откуп на Автомобили / Моторни Возила

Се продава од:

niko
Потврден огласувач
070970000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам