1 / 2
Maestral 9
330 €
Цената не е фиксна
28.06.2022 02:12

Радовиш / Радовиш

Prodavam Maestral 9 solidno socuvan.
Povekje info na brojot:
38978323335 Borce
38978323335 Borce
38978323335 Borce
38978323335 Borce

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Гумени бродови

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
78369290
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам