1 / 4
Renault Scenic 1.6 16v 2005 god A/C, reg / full
2.350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.08.2022 10:56

Кичево

Марка:

Renault

Модел:

Scenic

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

82 kw / 111 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Renault Scenic 1.6 16v 2005 god so full oprema, A/C ladi odlicno, socuvano vozilo od eden gazda 2015 prva registracija vo Mkd.

Gumi michelin solidni, pali-vozi!
Za seriozni kupuvaci, extra povolnosti!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

S-Auto
Marshal Tito br.1
Потврден огласувач
078411181
Испрати Е-маил до огласувачот

WV Golf 3 Cabrio | 2.0 8v Delovi | S-Auto Kicevo

0 €

Opel Signum - 2.2 | Delovi | S-AUTO Kicevo

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам