1 / 4
VW Golf 4 1.4 16v | S-Auto Kicevo
900 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.07.2022 04:00

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava VW Golf 4 1.4 16v vo dobra sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

S-Auto
Marshal Tito br.1
Потврден огласувач
078411181
Испрати Е-маил до огласувачот

Alfa Romeo Twinspark 1.8 benzin

950 €

Citroen ZX 1.9D | Delovi ili Cela | Pali Vozi, MK tabli

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам