1 / 11
Specialized Tarmac SL4 2015
1.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.03.2023 10:40

Кисела Вода / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Продавам Specialized Tarmac SL4 Full Carbon
велосипед произведен 2015 година со Shimano 105.
- Пренос 2x10 - 50/34
- Задна касета 11/28
- Големина 54 cm
- Произведен 2015.
- Сменета нова касета, нов ланец, трака на волан, педали и направен е комплетен сервис.
- AXIS 2.0 тркала.
- Нови гуми Schwalbe Lugano 700c x 25.
Велосипедот е во супер состојба.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Kire
ul. Zarko Zrenjanin br.76
Потврден огласувач
075 446 715
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам