1 / 12
Rent a car ( Iznajmuvam vozila) racen i avtomatik menjac
25 €
17.10.2022 18:09

Битола / Битола

Rent a car
Se Iznajmuvat vozila
Mini cooper cabrio racen menjac benzin plin
mercedes c220 cdi automatic
Bmw 525d avtomatik
Passat 1.8 avtomatik benzin so zelen karton 30 evra za nadvor od mk
25 evra za niz mk
Cena po dogovor
Kontakt telefon 071 306 133 ili viber so prethodna najava

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Возила за изнајмување

Се продава од:

POSLE : 09 00 h
Потврден огласувач
071306133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам