1 / 1
Piaggio medli 2017 VEZIR NOV
7.000 МКД
12.07.2022 19:13

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2017

Модел:

Midllee

Километри:

5000

Se prodava vezir nov nekoristeno kako na slikata za motori piaggio medli 2017godina , kontakt 075315313

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

eri
Потврден огласувач
+38975315313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам