1 / 1
Visecka fotelja, lulaska, nova
12.500 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.11.2022 14:43

Кисела Вода / Скопје

Koristena e samo eden mesec, ne e sedeno na nea, skoro voopsto.

Kontakt - 077 740 045

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
076266263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам