1 / 12
KUKA VO CENTAR NAKARSI GRADSKI SAAT ARHIEPISKOP MIHAIL 37
80.000 €
07.03.2023 21:42

Велес / Велес

Број на соби:

6

Квадратура:

88 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

280 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1970

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

ARHIEPISKOP MIHAIL - VLADIMIR NAZOR 37

SE PRODAVA STARA KUKA NA UL. ARHIEPISKOP MIHAIL BR. 37 PORANESNA VLADIMIR NAZOR DO ZOGRAFSKI. KUKATA E STARA, MOZE DA SE ZIVEE, VEDNAS VSELIVA, IMA GARAZA, DVOR GOLEM. VKUPNA POVRSINA 280 M2. KUKATA E TAA STO E NA SLIKITE. CENA 80000 EVRA TEL: 078 325 807

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
078325807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам