1 / 1
Prodavam detski tocak
1.500 МКД
28.06.2022 10:29

Карпош / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

12 "

Големина на рам:

5 - 7 год.

Prodavam detski tocak so pomosni trkala , socuvan

Zvonete na ovoj broj 076 272 425

Zvonete na ovoj broj 076 272 425

Zvonete na ovoj broj 076 272 425

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078376935
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам