1 / 2
Se prodava A1 Alpha 20
5.500 €
Цената не е фиксна
15.08.2022 12:33

Битола / Битола

Марка:

Друга марка

Модел:

A1 Aplha 20

Боја:

Green

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Se prodava A1 Aplha 20 uste pod garancia tel e kako nov

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075296205
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам