ИЗДАВАМ СПРАТ ОД КУЌА ВО ЦЕНТАР, 90М2
450 €
15.07.2022 12:48

Битола / Битола

Број на соби:

3

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

ИЗДАВАМ СПРАТ ОД КУЌА ЗА ДО 31.08.2022 ГОДИНА, ЗА СТРАНЦИ, ВО ЦЕНТАР, СПРАТОТ Е 90М2, СО 2 СПАЛНИ, СО НОВ МЕБЕЛ.
ЦЕНА: 450 ЕВРА СО ТРОШОЦИ

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

SIGUREN DOM
Leninova bb
Потврден огласувач
076441335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам